DOCENTI

Giorgio Gabriele Alberti

Psichiatra Psicoterapeuta

giorgio.alberti@acof.it

Sabina
Albonetti

Psicologa Psicoterapeuta

sabina.albonetti@acof.it

Riccardo
Bettiga

Psicologo Psicoterapeuta

riccardo.bettiga@acof.it

Tiziana
Bernacchi

Psichiatra Psicoterapeuta

tiziana.bernacchi@acof.it

Maurizio
Cantale

Medico Psicologo Psicoterapeuta

maurizio.cantale@acof.it

Monica
Farinelli

Psicologa Psicoterapeuta

Monica
Gatti

Psicologa Psicoterapeuta

monica.gatti@acof.it

Francesco
Giglio

Psicologo Psicoterapeuta Psicoanalista

Maria Rosa
Madera

Psicologa Psicoterapeuta

mariarosa.madera@acof.it

Romano
Màdera

Filosofo Psicoanalista

Vincenzo
Marino

Medico Psicoterapeuta

vincenzo.marino@acof.it

Erika
Minazzi

Psicologa Psicoterapeuta Psicoanalista

erika.minazzi@acof.it

Milena Barbara
Montaguri

Psichiatra Psicoterapeuta

Maria Cristina
Morresi

Psicologa Psicoterapeuta

cristina.morresi@acof.it

Andrea
Panico

Psicologo Psicoterapeuta

Natascia
Ranieri

Psicologa Psicoterapeuta Psicoanalista

Michele Angelo
Rugo

Psichiatra Psicoterapeuta Psicoanalista Filosofo

michele.rugo@acof.it

Pierluigi
Pezzotta

Medico Psicoterapeuta

Laura
Tieghi

Psicologa Psicoterapeuta Psicoanalista